אודות

נעים מאד

אני שירה נהלוני גליקסברג, מורה בכירה ליוגה וליוגה שיקומית.
אני נשואה ואם לשתי בנות ומתגוררת בצור הדסה. שם נמצא גם הסטודיו הביתי שלי. התחלתי ללמד יוגה בשנת 2006 ומאז אני מלמדת מגוון שיעורים בשיטת ויג'נאנה יוגה וגם יוגה שיקומית. עבודה עם הגוף תמיד היתה מצפן עבורי. דרך להבין את עצמי, לווסת, לקרקע ולאפשר לי לתפקד ביום יום. 

מה אני עושה?

בחרתי בויג'נאנה יוגה משום שהרגשתי שהעקרונות עליהם מושתת אימון זה (השתרשות, התארכות והתרחבות, השקטת התודעה, ריכוז וכוונה, חיבור, הרפיית הגוף) מכוונים אותי לרדת לעומק החוויה של האימון, להבין אותו ממש מבפנים ולתאר אותו במילים שיבטאו את החוויה הזו באופן הכי מדויק שניתן. מאחר שהאימון מרגיש קצת שונה בכל פעם שאנו עולים על המזרון, גם ההוראה משתנה וכך תמיד נשאר עניין, סקרנות וחדוות גילוי.

האופן בו מועבר הידע הזה, כל כך מדויק וכל כך נוגע במקומות הנכונים כך שאני מרגישה כמו לחזור הביתה.
האימון שלי עבר תהפוכות משמעותיות סביב המפגש שלי עם סרטן השד לפני כעשר שנים. ההבדלים המשמעותיים ביכולת והצורך להתאים אימון לכל שלב בו הייתי במהלך הטיפולים והשיקום עד להבראתי, היוו קרקע לחקירה מעמיקה בשנים שבאו לאחר מכן. למדתי להתאים מחדש את האימון לכל רגע וסיטואציה.

מעבר לעונג האמיתי שאני חווה באימון, אני מאמינה שקיומו בחיי מעודד אותי להקשיב לעצמי ולאחרים, לחמול, להתבונן בשינויים, להסתגל למצבים מורכבים ולהתגמש יותר כאשר מתעורר הצורך.

בוגרת קורס מורים בכירים תלת שנתי ליוגה ויג'נאנה במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי, בוגרת קורס ליוגה שיקומית במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי ואלפונס טרשל
ובעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ו BA- כללי באוניברסיטה העברית בירושלים.