אודות

קצת עליי

שלום,
אני שירה נהלוני גליקסברג, מורה בכירה ליוגה וליוגה שיקומית.
אני נשואה ואם לשתי בנות ומתגוררת בצור הדסה. התחלתי ללמד יוגה בשנת 2006 ומאז אני מלמדת מגוון שיעורים באופן פרטני וקבוצתי, בירושלים ובסביבה, בצור הדסה, בסטודיו נוה שאנן לויג’נאנה יוגה ועוד.

מה אני עושה?

  • שיעורי יוגה למתחילים ולמתקדמים
  • יוגה להתמודדות עם סרטן ומחלות קשות.
  • יוגה שיקומית למגוון אתגרים עם הגוף באופן פרטני או בקבוצה.
  • אני מנהלת יחד עם סיגל ביבר שותפתי, קורס הכשרת מורים להתאמת האימון להתמודדות עם סרטן בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן במכללה האקדמית וינגייט.
  • YOGACT קבוצה להתמודדות בריאה: יוגה בשילוב עם Acceptance And Commitment Therapy סדרת מפגשים בשיתוף עם אלעד נהלוני – פסיכולוג רפואי.
  • סדנאות וריטריטים - סדנאות העמקה ביוגה, חצי יום עד שלושה ימים

בחרתי בויג’נאנה יוגה משום שהרגשתי שהעקרונות עליהם מושתת אימון זה (השתרשות, התארכות והתרחבות, השקטת התודעה, ריכוז וכוונה, חיבור, הרפיית הגוף) מכוונים אותי לרדת לעומק החוויה של האימון, להבין אותו ממש מבפנים ולתאר אותו במילים שיבטאו את החוויה הזו באופן הכי מדויק שניתן. מאחר שהאימון מרגיש קצת שונה בכל פעם שאנו עולים על המזרון, גם ההוראה משתנה וכך תמיד נשאר עניין, סקרנות וחדוות גילוי.

האופן בו מועבר הידע הזה, כל כך מדויק וכל כך נוגע במקומות הנכונים כך שאני מרגישה כמו לחזור הביתה.
האימון שלי עבר תהפוכות משמעותיות סביב המפגש שלי עם סרטן השד לפני כעשר שנים. ההבדלים המשמעותיים ביכולת והצורך להתאים אימון לכל שלב בו הייתי במהלך הטיפולים והשיקום עד להבראתי, היוו קרקע לחקירה מעמיקה בשנים שבאו לאחר מכן. למדתי להתאים מחדש את האימון לכל רגע וסיטואציה.

מעבר לעונג האמיתי שאני חווה באימון, אני מאמינה שקיומו בחיי מעודד אותי להקשיב לעצמי ולאחרים, לחמול, להתבונן בשינויים, להסתגל למצבים מורכבים ולהתגמש יותר כאשר מתעורר הצורך.

בוגרת קורס מורים בכירים תלת שנתי ליוגה ויג’נאנה במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי, בוגרת קורס ליוגה שיקומית במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי ואלפונס טרשל
ובעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ו BA- כללי באוניברסיטה העברית בירושלים.

סגירת תפריט